00:00:00

Аліна Гросу розсекретила справжнє ім’я Klavdia Petrivna — хто це?

Українська співачка Аліна Гросу під час спілкування з шанувальницею назвала справжнє ім’я Klavdia Petrivna.

Приголомшливу заяву співачка зробила у TikTok. Так, під одним з відео Аліни, у якому зірка розповідає про друге заміжжя та зради, прихильники поцікавилися, чи ж не вона ховається за загадковим образом Клавдії Петрівни. На це запитання зірка відповіла чітко. Вона спростувала такі здогадки і зазначила, що анонімною виконавицею, яку юзери намагаються розпізнати, є Соломія Опришко.

«Соломія. Але я вам нічого не казала. Насправді, вже багато хто знає. Прекрасна дівчинка, але мені шкода, що зараз багато її заслуженої слави забирають інші…», — відповіла Гросу.

Окрім того, з такою думкою погоджується музичний блогер Максим Нагорняк. На своєму YouTube-каналі він також переконав шанувальників, що за образом Klavdia Petrivna стоїть саме Соломія. За його словами, він спілкувався з нею ще до її шаленої популярності та навіть думав про підписання музичного контракту.

«Дівчина, про яку всі говорять — це Соломія Опришко. І я вам даю своє слово, тому що, коли я працював на лейблі, хотів підписати контракт минулого літа. І так, Соломія Опришко — це Клавдія Петрівна. Я сам спілкувався з нею в соцмережах. І вона, ще не підписавши контракт зі своїм лейблом, уже попалилася перед багатьма», — аргументував Нагорняк.

Джерело:

Кращі пісні вже звучать в ефірі радіо «Sfera Music».

Завантажуйте наш додаток у свій гаджет і слухайте нову музику у будь-якій точці світу!

 

Оставить комментарий