00:00:00

«Kristin Kravets і DJ German Avny вражають енергією у своєму новому танцювальному треку «Вогонь»»

«Вогонь» – танцювальна історія в dance-pop стилі. Нові ритми і водночас енергійний саунд подарує слухачам не лише цікаву love story, а й принесе літо у життя кожного. 

«Літо – неймовірна пора! Пора, коли хочеться додати у своє життя позитиву, танців і, звичайно ж, любові. Ця пісня про неочікувану любов, будучи захоплений якою, хлопець покорив дівоче серце. Мій слоган по житті — ніколи не кажи «ніколи»! Кохайте і будьте завжди коханими! Нехай ваш вогонь ніколи не згасає», – поділилася артистка 

Пісня була написана на одному диханні в Празі. Саунд-продюсером виступає DJ German Avny – один з найбільш відомих ді-джеїв Європи, 3-разово номінований на звання кращого ді-джея/продюсера Ізраїлю в конкурсі Discovery Night Awards.

Відпочиваючи на Кіпрі виконавиця неочікувано вирішила відзняти кліп.

Kristin Kravets: «Будучи там зрозуміла, що не пробачу собі, якщо не знімлю відеороботу на фоні неземної краси. Витрачати кошти на кліп сьогодні складно, адже зараз, в умовах війни, є більш важливі речі для вкладення коштів. Моя подруга Марина, більш відома під ніком Kobra, виступила у ролі оператора, і разом нам вдалося відзняти відео. Надіюся, що ми здивуємо слухачів!» 

Незабаром Kristin Kravets планує випустити EP-альбом «Душа класиків», де буде показана українська поезія з шматочками музики видатних композиторів в сучасному modern-pop звучанні.

Сингл  «Вогонь» доступний на всіх цифрових платформах країни!

YouTube:  https://youtu.be/wVl6mfgPko0

 

Оставить комментарий