00:00:00

Вероніка Педан у Проекті «Твій шанс» на радіо «Sfera Music»

Привіт друзі! Сьогодні ми з новою радістю представляємо вашій увазі — ще один пліт співпраці Радіо Sfera Music з фестивалями та конкурсами України на яких юні та талантливі артисти, отримують не лише високу оцінку членів журі — свого таланту та здібностей, отримують не лише кубки та грамоти, а й отримують можливість – розповісти, чи заявити про себе в ефірі Міжнародної радіостанції Sfera Music, та показати всьому світу, свій талант та здібності – і хто знає, що ще далі, може вийти з усього цього за підсумками та в майбутньому?!
Останнім часом, ми стали співпрацювати з ще більшим числом конкурсів та фестивалів, і ми сподіваємося що, цього року, ми розповімо вам про багатьох талантливих людей України — різного віку. Можливо, що не тільки в ефірі, а й з місць подій – а потім, звичайно ж і в ефірі – підбиваючи підсумки того чи іншого конкурсу та фестивалю. Сподіваємося, що цей рік буде сповнений розповідями і про юні таланти України – як у цьому випадку.
Отже друзі, ми раді повідомити що радіо Sfera Music, розпочала співпрацю і з конкурсом під назвою — «Christmas cup» і героїня нашого ефіру, переможниця цього конкурсу, яка отримала Гран -При у цьому конкурсі — Вероніка Педан!
Отже, що ми знаємо про цю юну артистку?

— Всім привiт! Мене звати Вєроніка Педан, мені 12років, навчаюся я у 6 класі. Проживаю у м.Синельникове, Дніпропетровської області. Вокальні здібності (з розповідів моїх батьків) проявлялися у мене вже з пелюшок, і в 5років я почала займатися вокалом з вчителем. Увесь цей час ми на місці не сиділи, а брали участь у районних та обласних фестивалях, отримувала перші місця. Не відмовлялася я i від запрошень заспівати на різних заходах нашого міста. Згодом почала приймати участь в різних міжнародних фестивалях, маю більше 60 кубків, з відзнакою 1ступінь. Маю 5 нагороджень Гран-Прі, та 3 почесних місця на Алеї зірок України.
З початком війни, моя вчителька з вокалу виїхала за кордон. І в 2023 році я вступила до Синельниківскої музичної школи, і почала займатися вже з новим вчителем. Було тяжко, наче все з початку. Але з підтримкою рідних, я впевнена, у мене все вийде, адже я не уявляю своє життя без співу.
На запитання – а чого тобі хочеться найбільше і про що ти мрієш? Вероніка відповідає —
Дуже хочеться ПЕРЕМОГИ, щоб жити з впевненістю у завтрашньому дні, та без страху їздити підкорювати сцени різних міст нашои крайины.. — А ще, я мрію заспівати за кордоном.
— Враження від конкурсу «Christmas cup» дуже позитивні. Дякую за високі бали та приємну рецензію від журі.
З повагою Вероника Педан.
Тож друзі. Зараз ми з вами почуємо пісню у виконанні Вероніки – ця пісня якраз і отримує як нагороду – ротацію на нашому радіо протягом місяця, і так само перед піснею, вітання героїні сьогоднішнього ефіру – Вероніки Педан!

Від радіостанції Sfera Music? ми хочемо побажати тобі Вероніка – продовжувати свій нелегкий творчий шлях. Досягати високих перемог у різних конкурсах, та і на закордонних високих сценах – як ти мрієш! Слухай поради свого викладача і завжди підбирайте лише ті пісні – в яких ти зможеш показувати всі свої здібності та розкривати свiй талант! Отже, на нашій віртуальній сцені – Вероніка Педан! Слухаємо!

 

Оставить комментарий