00:00:00

Премьера песни на RSM: AMINA – Спалах.

Привет друзья!

Всем нашим слушателям, новым и постоянным, будет приятно узнать и открыть для себя, новое имя и соответственно -новую песню! Что мы с большим удовольствием делаем, каждый раз представляя вашему вниманию, новые Имена и новые песни. Последняя неделя уходящего года 2022 и всю неделю, на нашей волне, будет звучать она — AMINA и ее новая песня «Спалах».

Итак! Примера песни на RSM состоится 26 декабря в 14:00!

 • -Ця пісня не про кохання, не про гарні події, ця пісня про наше теперішнє життя і як все змінилось. 24 люте запам’ятає увесь світ. Складний шлях проходить кожний українець і на жаль, це жахіття продовжується.
  Пісня поєднує в собі українську музику та слова, які близькі кожному з нас. Ця пісня не залишить вас байдужим.
  «Я родилась у місті Харкові та тільки тою восени я переїхала до Києва. Свої відчуття я намагалась відтворити у пісні, але це не все, що є в кожному з нас. У кожного українця своя історія цієї війни. Ми молимося кожен день, та сподіваємося на краще. Моя родина досі у Харкові. Я вчилася як допомагати іншим і як допомогти собі. Де б ти не був, твоє серце розколюється на шматки. Ці новини, події, смерть, неможливо. Я бажаю миру для кожного з нас. Ніхто не повинен вмирати. Ми всі хочемо потрапити до дому й обіймати рідних. STOP WAR IN UKRAINE» — коментує AMINA.
  AMINA в соціальних мережах:
  https://www.facebook.com/aminaofficially/
  https://www.instagram.com/amina_officialy/
  https://www.youtube.com/channel/UCBd10XJPonPjrG0xNJ0DBHg

 

Оставить комментарий