00:00:00

Super prize на конкурсі ЮлаАртФест — Олексій Кебальніук на RSM

Вітаємо переможця!

Олексій Кібальник — той самий Олексій, який взявши участь у музичному конкурсі «Юла Арт Фест» з яким радіо «Sfera Music» вже не перший рік має творчі та партнерські відносини.
І сьогодні, ми представляємо вашій увазі — одного з тих переможців цього конкурсу, якого радіо «Sfera Music» відзначило особливим призом — серифікат на ротацію пісні в нашому ефірі, про що детально розповість сам переможець — Олексій Кібальник.
Отже, Олексій Кібальник, місто Олександрія, Кіровоградська обл.
Льошу до народного вокального ансамблю «Криниченька» у вересні 2018 р. привела однокласниця, бо йому подобалося співати. Спочатку, це було просто захоплення. З 2020 року Олексій почав займатися сольно. У літку 2021 року він зайняв перше місце в першому онлайн конкурсі. Почавши брати участь у багатьох концертах міста. І так захоплення переросло у щось більше. Ми почали брати участь у різних конкурсах. Весною 2023 року у дуеті отримав Гран-прі з піснею «Ми майбутнє». У вересні мене запросили на одну з головних ролей у різдвяному мюзиклі «Добріше, ніж завтра», який пройшов на Різдвяні та Новорічні свята. І ось друге Гран-прі вже сольно. І така приємна несподіванка, особливий приз на ротацію пісні на міжнародному радіо «Sfera Music»!
Від усього творческого колективу радіостанції ми витаємо переможця і бажаємо ще більших перемог у різноманітних вокальних конкурсах! Хай Олександрія та вся наша велика крайина знає та вiтає свої юні таланти!
Отже. На нашій віртуальній сцені – Олексій Кибальник, місто Олександрія:

Прем’єра відбудеться 24 лютого о 14:00.

 

Оставить комментарий