00:00:00

Гурт E.K.A у співпраці з талановитим музикантом Mr.BrodЯgos записали свою потужну версію «Заповіту»Т.Г.Шевченка і відзняли кліп.

Пісня “ЗАПОВІТ” – це поетичний шедевр поєднаний із сучасною рок музикою.

Безсмертна спадщина і сучасність. Поєднання віршів Т.Г.Шевченка, які є невичерпним джерелом мудрості, із сучасними мелодіями та атмосферним рок звучанням.

Вірші Шевченка — це справжній  український скарб і вони як ніколи актуальні сьогодні! А через музику набувають нових інтонацій і почуттів — це любов та гордість за Україну, ненависть і призріння до ворога.

“Будуть ще круті пісні на популярні вірші Шевченка у співпраці з талановитим музикантом з Кривого Рогу Mr.BrodЯgos. Саме він зробив аранжування від а до я на «Заповіт». Коли я вперше почула пішли мурахи і сльози. Я відчула якусь магію в цій музиці. Надіюсь ви теж відчуєте, послухайте” —  фронтвумен гурту Е.К.А Катя Бойко.

Над кліпом до пісні працював відомий і дуже популярний серед українських артистів режисер Влад Разіховський.

Саме зараз гурт Е.К.А працює над записом дебютного альбому, який буде складатись з 10 пісень. Неймовірно драйвовий, потужний. Сільні тексти і емоційна складова музики здивує всіх. Дочекайтесь осені.

Слава нашим Героям України!

Переможемо!

Сл: Т.Г.Шевченко

Муз:Катя Бойко

 

Оставить комментарий