00:00:00

KALUSH collab: KALUSH та Balsam випустили новий хіт – “Розбуди мене”

KALUSH продовжує радувати шанувальників фітами, записаними у
музичній будці в рамках #KALUSHcollab, та випускає новий реліз з Balsam. Це вже друга спільна робота реп-гурту та талановитого реп-реггі виконавця з Чернівців. Першою композицією став трек
“Останній раз”, який KALUSH записав в колаборації з Adam та Balsam.

“Розбуди мене” розповідає про внутрішню боротьбу з невизначеністю та пошуком справжньої цінності у світі, де час і спокуса постійно позбавляють нас від суттєвого та важливого.
“Ми часто витрачаємо час на зайве, концентруємося на дрібницях, живемо ніби уві сні, думаючи, що попереду ще багато часу. Іноді просто не вистачає потрібної людини, яка допоможе змінити сприйняття та почати цінувати те, що у тебе є”, — коментує нову пісню фронтмен KALUSH, Олег Псюк.
”Мила, розбуди мене, поки я є…” – проникливі рядки про швидкоплинність життя. Внутрішній голос головного героя кричить, що час прокидатися й насолоджуватися кожною миттю, цінувати кожну хвилину.

Пісня вже звучить в ефірі радіо «Sfera Music».

Завантажуйте наш додаток у свій гаджет і слухайте нову музику у будь-якій точці світу!

25-го травня відбудеться ексклюзивний концерт гурту KALUSH за участю реп-реггі виконавця Balsam в мальовничому місці на схилах Дніпра — в KURENI. Артисти запрошують всіх охочих класно провести час разом в затишній атмосфері теплого весняного вечора й разом
поспівати відомі хіти та послухати нові пісні.

 

Оставить комментарий