00:00:00

KALUSHcollab: «Останній раз» – перша спільна пісня гуртів KALUSH та Adam та реп-реггі виконавця Balsam

Гурт KALUSH продовжує запалювати яскравими фітами з талановитими українськими артистами в рамках рубрики KALUSHcollab, де кліпи артистів зняті у студійній будці.

“Останній раз” – це трек, який втілює в собі втрачені моменти, романтику та відчуття втрати, але водночас відзначає пошук надії та нових починань. Пісня пронизана внутрішніми монологами та роздумами про кохання, розлуку та незмінність почуттів. 

ДИВИТИСЯ КЛІП

“Йо, ми продовжуємо створювати круті колаборації, тож ловіть новий трек з Adam та Balsam – «Останній раз». Пісня відтворює мить перед розлукою, де кожне слово та дія набувають особливого значення, демонструючи коханій людині її надзвичайну важливість. Слухайте наш перший спільний трек та діліться враженнями”, – коментує пісню фронтмен гурту KALUSH, Олег Псюк. 

Про першу роботу також розповідає соліст гурту Adam: “Це була дуже цікава співпраця, попри те, що раніше ми не співпрацювали. Це було вперше й це було так круто і легко, так творчо! Всі були дуже сильні у своєму ділі: хлопці які долучилися, наш аранжувальник і саундпродюсер Міша Мелкумян та Макс Козаченко, наш гітарист з Adam. У нас вийшла така собі чоловіча зустріч, де ми створили трек “Останній раз”, який мені дуже подобається. Маю надію, що і вам він сподобається, і ви додасте нашу спільну пісню до свого плейлиста.“

Пісня та лірик відео “Останній раз” – це вже друга композиція в цьому році від KALUSH з улюбленої рубрики фанатів гурту. Наприкінці лютого гурт випустив спільну композицію з Мариною Круть – “Десятка”, ліричну композицію про дружбу.

Пісня вже звучить в ефірі радіо «Sfera Music».

Завантажуйте наш додаток у свій гаджет і слухайте нову музику у будь-якій точці світу!

 

Оставить комментарий