00:00:00

51-й Київський міжнародний кінофестиваль “Молодість” пройде 1-3 грудня за підтримки Офісу Президента України

Вже 8 місяців триває повномасштабна війна росії проти України, і кінематографісти разом із колегами з культурної сфери тримають не менш важливий культурний фронт — як в Україні, так і за кордоном.

В таких умовах критично важливою є демонстрація стійкості й відваги української нації та вагомості культури й кінематографа зокрема.

Завдяки героїчній обороні Збройних Сил України ми маємо змогу провести 51-ий Київський міжнародний кінофестиваль “Молодість” з 1 по 3 грудня 2022 року в скороченому форматі.

На фестивалі продемонструються фільми міжнародної конкурсної програми, національний конкурс українських короткометражних фільмів, “Українські прем’єри” та фільми з традиційних позаконкурсних програм фестивалю.

Міжнародне журі обиратиме переможців у кожній зі секцій конкурсу: студентські, дебютні короткометражні та перші повнометражні фільми, а також Ґран-прі фестивалю. Грошові призи в міжнародному конкурсі цьогоріч не вручатимуться.

Церемонія відкриття відбудеться 1 грудня, а церемонія нагородження — 3 грудня. Локаціями фестивалю стануть Будинок кіно та кінотеатр “Жовтень”, а також Київський метрополітен.

Крім офіційної частини, “Молодість” проведе глядацькі дні, 4-6 грудня, коли будуть повтори всіх фільмів програми фестивалю.

Програма та партнери фестивалю будуть оголошені 10 листопада.

З повагою, Команда

Molodist Kyiv International Film Festival

51-й КМКФ «Молодість»  1-3 грудня, 2022

 

Оставить комментарий